MENU

У Латвії затримали ймовірного шпигуна ГРУ, що збирав інформацію про авіацію та оборонпром

53 0

У Латвії затримали ймовірного шпигуна ГРУ, що збирав інформацію про авіацію та оборонпром

У Латвії затримали підозрюваного у шпигунстві на користь Росії, що збирав інформацію для російської військової розвідки.

Про це повідомляє Delfi, інформує UAINFO.org з посиланням на "Європейську правду". 

Служба держбезпеки Латвії у співпраці з військовою розвідкою затримала латвійського громадянина, підозрюваного у зборі інформації для російської військової розвідки. 

Кримінальне провадження відкрили ще у середині жовтня за статтею про збір інформації в інтересах іноземної розвідки, обшуки та затримання відбулися за кілька днів після того.  

Читайте також: Не склали іспити на державну мову: Латвія депортує майже 850 росіян

Слідств з’ясувало, що чоловік збирав для Головного управління Генерального штабу ЗС Росії інформацію про приватну інфраструктуру у Латвії, що використовується авіацією, про сили НАТО в країні та ситуацію в оборонно-промисловому комплексі Латвії. Крім того, він цікавився особливостями купівлі SIM-карток місцевих мобільних операторів. 

Слідчі продовжують досліджувати вилучені у підозрюваного електронні пристрої, чоловік залишається під вартою. 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини