Глава посольства США підтвердила "агресивний графік" переговорів про мир в Україні

Тимчасова повірена у справах США в Україні Джулі Девіс сказала про прискорення переговорів щодо укладання миру між Росією та Україною.
Як повідомляє "Європейська правда", про це вона сказала під час зустрічі з журналістами в Києві у четвер, інформує UAINFO.org.
Девіс сказала, що президент США Дональд Трамп від самого початку прагне завершення війни між Україною і Росією, і "сьогодні ми рухаємося до цієї мети з великим ентузіазмом".
"За останні 36 годин ми стали свідками справді вражаючого темпу дипломатичної діяльності, одного з найамбітніших за мої 30 років роботи дипломаткою", – сказала глава посольства США.
"Сьогодні міністр (Сухопутних військ США. – Ред.) Дрісколл і я зустрілися з українцями та українським керівництвом і обговорили агресивний графік цих зусиль", – додала вона.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
