У Києві метро змінить графік руху поїздів

У Києві метрополітен вимушено збільшує інтервал руху поїздів — час очікування поїзда на всіх трьох лініях становитиме 10–12 хвилин.
Про це повідомили у КМДА, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.
«У зв’язку зі складною енергетичною ситуацією в місті, спричиненою ворожими російськими обстрілами, у Київському метрополітені вимушено зменшено кількість поїздів на лініях. Наразі час очікування поїзда на всіх трьох лініях становитиме 10–12 хвилин», — йдеться у повідомленні.
Про стабілізацію енергетичної ситуації та відновлення графікових інтервалів вихідного дня — 5-6 хвилин, пасажирів буде оперативно проінформовано.
Нагадаємо, 9 січня у Києві внаслідок російського масованого удару виникли перебої з електро-, теплопостачанням і подачею води. Без світла були 417 тисяч родин. Мер Віталій Кличко повідомляв, що половина багатоквартирних будинків Києва, майже 6 тисяч, залишилася без опалення, він закликав мешканців за можливості виїхати з міста.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
