Росіяни атакували Україну "Іскандером" та майже 150 дронами: знешкоджено 103 ворожі БПЛА

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
Як йдеться у повідомленні Повітряних сил України, у ніч на 28 січня (з 18:00 27 січня) ворог атакував Україну балістичною ракетою "Іскандер-М" із Ростовської обл., а також 146 ударними БпЛА типу Shahed, "Гербера", "Італмас" та безпілотниками інших типів із напрямків: Курськ, Орел, Приморсько-Ахтарськ (рф), Чауда, Гвардійське (ТОТ АР Крим), близько 90 із них – "шахеди", інформує UAINFO.org.
Читайте також: РФ вночі атакувала Україну дронами: на Київщині — двоє загиблих, у Кривому Розі, на Одещині та Запоріжжі є поранені
"За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 103 ворожі БпЛА типу Shahed, Гербера і дрони інших типів на півночі, півдні, центрі та сході країни.
Зафіксовано влучання балістичної ракети та 36 ударних БпЛА на 22 локаціях", - йдеться у повідомленні.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
