MENU

СБУ викрила коригувальницю, яка робила «відеопастки» для ударів росіян по Хмельниччині

72 0

СБУ викрила коригувальницю, яка робила «відеопастки» для ударів росіян по Хмельниччині

Контррозвідка Служби безпеки зірвала нові спроби рашистів отримати інформацію про оборонну інфраструктуру на заході України. За результатами превентивних заходів у Хмельницькому затримано агентку фсб, яка шпигувала за пунктами базування українських захисників.

Як повідомили в СБУ, жінка одержала завдання ворога на встановлення замаскованих відеокамер напроти місцевих будівель, де могли перебувати воїни Сил оборони, інформує UAINFO.org.

Після активації пристроїв вона мала надати до них віддалений доступ для російських спецслужбістів. За допомогою «відеопасток» росіяни сподівались відстежити й в режимі онлайн скоригувати повітряні удари по українських оборонцях.

"Співробітники СБУ спрацювали на випередження і затримали агентку на першій спробі встановлення шпигунського обладнання біля військового об’єкта.

За даними слідства, замовлення рф виконувала 60-річна місцева жителька, яка потрапила у поле зору окупантів, коли відвідувала рф ще до початку повномасштабної війни.

Встановлено, що на початку цього року на жінку в Телеграмі «вийшов» співробітник фсб і запропонував їй співпрацю в обмін на сприяння у виїзді до країни-агресора.

Задокументовано, як після вербування агентка придбала через інтернет відеокамеру та орендувала приміщення на верхньому поверсі офісного центру нібито для надання косметичних послуг.

Потім фігурантка облаштувала на підвіконні відеопристрій з дистанційним доступом для фсб", - йдеться у повідомленні.

Під час обшуків у затриманої вилучено шпигунське обладнання і смартфон, з якого вона координувала свої дії з куратором від фсб.

Слідчі Служби безпеки повідомили агентці про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує довічне увʼязнення з конфіскацією майна.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини