Mirage, SCALP та рекордна кількість авіабомб: Франція готує допомогу Україні

Франція готується передати Україні нову партію літаків Mirage 2000, а також протибалістичні ракети і керовані авіабомби AASM Hammer.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram міністра оборони України Михайла Федорова, інформує UAINFO.org.
"Разом із міністром збройних сил Франції Катрін Вотрен підписали Лист про наміри щодо спільного виробництва озброєння на території України і Франції", - зазначив Федоров.
За його словами, Франція готує до передачі Україні літаки Mirage 2000. Також міністри обговорили прискорення роботи над поставкою рекордної партії керованих авіабомб AASM Hammer.
"Україна зацікавлена в подальшому постачанні систем SAMP/T, Mistral та Crotale, а також боєприпасів до них. Запропонували спільно працювати над удосконаленням SAMP/T для ефективнішої протидії балістичним загрозам", - додав міністр оборони України.
Він також підкреслив, що паралельно триває співпраця щодо постачання та пришвидшення виробництва ракет Aster.
"Окремо обговорили надання далекобійних засобів ураження, зокрема ракет SCALP і сфокусувалися на спільній розробці інноваційних систем РЕБ", - додав Федоров.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Константин Широкун, РБК-Україна
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
