MENU

ЄС готує для України унікальний формат вступу, - Bloomberg

150 0

ЄС готує для України унікальний формат вступу, - Bloomberg

Євросоюз готує низку варіантів для включення членства України в майбутню мирну угоду. Воно може бути поступовим і передбачати надання Києву попереднього захисту.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg,  інформує UAINFO.org

Джерела видання розповіли, що серед варіантів, які розглядаються, є надання Україні попереднього захисту на час вступу до Євросоюзу, а також негайного доступу до деяких прав членства.

Крім того, розглядаються й інші варіанти, які передбачають продовження існуючого шляху доступу або введення перехідного періоду і поступового членства в ЄС.

Водночас, за словами джерел, блок надасть Україні чіткий графік кроків, які вона повинна зробити для просування офіційної процедури.

"Майбутній вступ Києва до ЄС є частиною обговорення мирної угоди", - заявив представник Єврокомісії у відповідь на запитання Bloomberg.

Видання нагадує, що проєкт 20-пунктного мирного плану України передбачає її вступ до ЄС у 2027 році, при цьому Київ отримає деякі переваги членства в проміжний період.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Валерій Ульяненко, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини