MENU

У Кремлі заявили, що поки «немає ясності щодо термінів і місця» нових переговорів про припинення війни

30 0

У Кремлі заявили, що поки «немає ясності щодо термінів і місця» нових переговорів про припинення війни

Прессекретар російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що «жодної ясності щодо термінів і місця» наступних переговорів між Україною, США і Росією щодо врегулювання війни поки немає.

Його слова наводять російські пропагандисти, зокрема агентство "Интерфакс", інформує UAINFO.org з посиланням на NV.

Він також сумнівається, що Абу-Дабі можна найближчим часом розглядати як майданчик для переговорів.

Читайте також: Ми застрягли на 20-пунктному плані та питанні територіального контролю, — президент прокоментував переговори з Росією

«Поки що жодної ясності щодо термінів і місця немає. Щойно вона з’явиться, ми вас проінформуємо… У ці дні навряд чи можна говорити про можливість зустрічі в Абу-Дабі зі зрозумілих причин», — заявив він, маючи на увазі біові дії на Близькому Сході.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини