MENU

Орбан їздив у антитерористичний центр перед там, як були викрадені українські інкасатори

228 0

Орбан їздив у антитерористичний центр перед там, як були викрадені українські інкасаториФото: kormany.hu

У день захоплення українських банківських автомобілів з грошима, що рухалися транзитом через Угорщину, прем'єр Віктор Орбан провів переговори зі структурою, що виконувала цю спецоперацію.

Як повідомляє "Європейська правда", візит прем'єра до Антитерористичного центру Угорщини (угорська абревіатура – TEK) відбувся у четвер вранці, про що свідчать оприлюднені урядом фото та повідомлення угорських джерел "ЄП", інформує UAINFO.org.

Публічно він був представлений як пов'язаний із загостренням на Близькому Сході і нібито спричиненою цим загрозою тероризму.

"Через це ми маємо посилити контроль за пасажирським трафіком, що прибуває з-за кордону в Угорщину", – наводить цитування Віктора Орбана його пресслужба.

Читайте також: Заява НБУ: В Угорщині захопили інкасаторські машини "Ощадбанку" та незаконно утримують співробітників бригади інкасації 

Про інші теми обговорення публічно не повідомлялося.

Водночас ввечері того ж дня силовики Антитерористичного центру захопили інкасаторські автомобілі, що законно прямували зі значною сумою валюти з Австрії до України транзитом через Угорщину. Залученість TEK до цієї спецоперації "ЄП" підтвердили кілька джерел. Також про це пише угорський журналіст-розслідувач Саболч Пані, не виключаючи, що затриманих українців використають у продовженні спецоперації.

Попри екстраординарність події, офіційних заяв Угорщини з цього приводу досі не пролунало.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини