У Варшаві скандал: президент Навроцький їде в гості до Орбана, Сікорський намагається його зупинити

Глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський критично висловився щодо наміру президента Кароля Навроцького 23 березня відвідати Угорщину з метою підтримати угорського прем'єр-міністра Віктора Орбана під час парламентської виборчої кампанії.
На своїй сторінці в Facebook Сікорський нагадав, що Орбан блокує 20-й пакет санкцій проти Росії та повернення двох мільярдів злотих за обладнання, яке Україні передала армія Польщі, інформує UAINFO.org з посиланням на ZN.ua.
Глава МЗС вказав, що у своїй виборчій кампанії Віктор Орбан лякає нібито вторгненням в Україну, і що його в цьому підтримує спеціальна команда Головного розвідувального управління Генерального штабу ЗС Росії (ГРУ).
Він додав, що на зустрічі з Орбаном 23 березня будуть також присутні лідерка ультраправої французької партії "Національне об'єднання" Марін Ле Пен та віцепрем'єр Італії Маттео Сальвіні.
Читайте також: Сікорський: Угорщина, яка сама пережила вторгнення, мала б проявити солідарність з Україною
"Пане Президенте, будь ласка, зверніть увагу на те, чому націоналізм і злодійство Орбана призвели до того, що Угорщина стала найбіднішою країною Європейського Союзу. Хіба цього бажаєте Ви Польщі?", — наголосив Сікорський.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
