Сили оборони не залишатимуть Покровськ, проте у Мирнограді ситуація складніша — ЗМІ

Сили оборони не мають завдання залишити Покровськ, де українські військові тримають позиції в північній частині міста.
Про це РБК-Україна розповіло джерело у Силах оборони, знайоме з ситуацією на Покровському напрямку, інформує UAINFO.org.
За словами співрозмовника, військовослужбовці ЗСУ також знаходяться і в Мирнограді, але там ситуація значно складніша, тому контрольований відхід може мати місце.
Читайте також: Україна адаптувалась до російської тактики інфільтрації — WSJ
"Для ворога Покровськ зараз відіграє роль накопичувача живої сили, вони стягують туди додаткові резерви. Для ЗСУ завдання - ведення позиційної оборони, ніхто звідти виходити наразі не збирається", - додав співрозмовник.
Як пояснило джерело видання, інтенсивність бойових дій залишається досить високою і була такою ж у дні так званого перемир'я 9-11 травня. Хоча, якщо порівнювати з минулим роком, росіяни зменшили у кілька разів пуски КАБів по позиціях українських військових.
Читайте також: В ISW розповіли, як окупанти використали перемир'я на фронті
"Загалом у ці дні трохи спала інтенсивність обміну артилеристськими ударами. Але ключову роль відіграє ВПС противника, у цьому компоненті вони нам дуже дошкуляють", - зазначило джерело у Силах оборони.
За його словами, головна проблема для українських підрозділів в районі Покровська - логістика, особливо коли мова йде про евакуацію особового складу.
"Допомагають НРК, доводиться інколи вигадувати складні схеми, щоб вивезти поранених", - пояснив співрозмовник.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Уляна Безпалько, Марія Кучерявець, РБК-Україна
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
