MENU

У Кремлі назвали "божевіллям" заяви Литви про спроможність НАТО бити по Калінінграду

36 0

У Кремлі назвали "божевіллям" заяви Литви про спроможність НАТО бити по КалінінградуФото: скриншот з відео

Пєсков назвав "божевіллям" коментарі у Вільнюсі з приводу спроможності НАТО знищити російські бази у Калінінградській області РФ, якщо у цьому буде потреба. 

Як повідомляє російське "Коммерсант", про це заявив речник Кремля Дмитро Пєсков, інформує UAINFO.org з посиланням на "Європейську правду". 

Читайте також: НАТО здатне "зрівняти з землею" російські бази в Калінінграді у разі необхідності – глава МЗС Литви

Коментуючи слова очільника МЗС Литви про спроможність Північноатлантичного альянсу завдати серйозних ударів по військових об’єктах Росії у Калінінградській області, Пєсков заявив, що це заява "межує з божевіллям". 

"Це, скоріш за все, підтверджує, які там оскаженілі політики", – додав речник Кремля. 

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  

Новини