Зеленський: Росіяни готують новий масований удар по українських містах і громадах

Президент України Володимир Зеленський мав розмову з федеральним канцлером Австрії Крістіаном Штокером, під час якої розповів, що росіяни готуються до нового масованого удару, інформує UAINFO.org.
"Вдячний за співчуття у звʼязку з постійними російськими повітряними атаками. Поінформував канцлера про дані нашої розвідки, що росіяни готують новий масований удар по українських містах і громадах. Дуже важливо, щоб на ці обстріли були спільні відповіді партнерів, передусім у постачаннях антибалістики.
Читайте також: Ми готові підтримати Румунію будь-яким способом, - Зеленський
Детально обговорили і процес європейської інтеграції України. Ми очікуємо, що вже в червні перший кластер буде відкритий. Це справедливо, українці на це заслуговують. Дякую Австрії за те, що цілковито розділяє цей погляд. Обговорили також нашу взаємодію в межах міжнародних організацій. Доручив дипломатичній команді опрацювати відповідні питання з австрійськими колегами на своєму рівні", - зазначив глава держави.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
