"Не кажіть Вакарчуку". Зеленський зізнався, кого любить слухати з українських артистів
Фото: Скриншот з відео
Президент Володимир Зеленський відвідав презентацію державної програми Тисячовесна, де у розмові із журналістами зізнався, кого з українських артистів слухає, пише NV, інформує UAINFO.org.
За словами Зеленського, він використовує сервіси Spotify та Apple Music, щоб заснути. Але, як президент, він не може публічно розповідати про свої улюблені напрямки під час презентації цієї ініціативи, яка серед іншого передбачає виділення коштів на сучасну музику.
На його думку, в усіх музичних жанрах в Україні є «круті люди, які абсолютно талановиті».
«Чи є можливість, що б Україні був сьогодні Aerosmith (американський рок-гурт, заснований у 70-х роках у Бостоні — nv.ua)? Для мене Океан Ельзи — це Aerosmith. Я люблю Океан Ельзи, тільки не кажіть Вакарчуку», — пожартував Зеленський, додавши, що в Україні є молоді талановиті музиканти, «можливо талановитіші» за лідера ОЕ.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
