Прем'єр Британії Стармер оголосив про відставку

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер у понеділок, 22 червня, підтвердив свою відставку
Про це пише The Guardian, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Він заявив, що вранці розмовляв з королем, щоб повідомити йому про своє рішення.
Стармер заявляє, що «з гідністю» визнає, що не є найкращою людиною для того, щоб очолити Лейбористську партію на наступних виборах.
«Зараз моя партія ставить питання: чи є я найкращим кандидатом, щоб очолити нас на наступних загальних виборах. Я почув відповідь нашої парламентської фракції на це питання і з гідністю приймаю цю відповідь», — сказав він.
Прем'єр країни також перерахував досягнення свого уряду за два роки, серед них — підтримка України у війні проти Росії.
Він додав, що залишається прем'єром до обрання нового лідера лейбористів.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
