MENU

Трамп перерахував "дуже поганих" союзників по НАТО під час війни з Іраном

201 0

Трамп перерахував "дуже поганих" союзників по НАТО під час війни з ІраномФото: скриншот з відео

Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Breaking News, інформує UAINFO.org.

Як відомо, низка країн НАТО відмовила Вашингтону у наданні доступу до військових баз на їхніх територіях в Європі задля військових маневрів США щодо Ірану. Відмовили союзники Трампу і в допомозі, що стосується дій в Ормузькій протоці.

"Вони не були із нами. Я кажу: якщо ми захищаємо їх від Росії, ми витрачаємо всі ці гроші, ми хочемо, можливо, допомоги по дрібницях... Вони кажуть: ні. Нерозумно говорити таке", - сказав президент США.

Він також конкретизував, хто із союзників по військовому блоку був "дуже поганим".

"Знаєте що? Італія була дуже поганою. Німеччина була дуже поганою, та інші країни", - підкреслив Трамп.

Окрім сказаного, глава Білого дому вдався до критики глави уряду Британії Кіра Стармера, який оголосив про відставку.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Юлія Маловічко, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини