На ЗАЕС завершили ремонт ключового обʼєкта, але відновити його роботу не можуть, - Reuters

На Запорізькій атомній електростанції завершено ремонт ключової лінії електропередачі та інших об’єктів енергетичної інфраструктури. Однак відновити її роботу поки неможливо через пошкодження підстанції.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters, інформує UAINFO.org.
МАГАТЕ повідомило, що ремонтні роботи, проведені в рамках тимчасового локального перемир’я між Україною та Росією, стосувалися двох окремих об’єктів: лінії електропередачі "Дніпровська" напругою 750 кВ та розподільчої підстанції Запорізької теплової електростанції, яка допомагає забезпечувати ЗАЕС електроенергією через резервну лінію "Феросплавна-1" напругою 330 кВ.
Однак лінія "Дніпровська" ще не була введена в експлуатацію через значні пошкодження підстанції, що її з’єднує.
"Лінія відремонтована, але її ще потрібно ввести в експлуатацію", - пояснив глава МАГАТЕ Рафаель Гроссі.
Зазначається, що роботи з ремонту підстанції тривають, але їх завершення найближчим часом не очікується.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
