Усик вирішив звільнити всі свої чемпіонські пояси: Кабаєл прокоментував

Український боксер Олександр Усик, абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі (25-0, 16 КО), заявив про намір відмовитися від своїх чемпіонських поясів, однак наголосив, що не завершує спортивну кар’єру та готується до ще одного бою.
Про це йдеться у відео, яке спортсмен опублікував в Instagram, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.
«Гарний день сказати, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, аби хлопці в черзі за них боксували», — заявив Усик.
При цьому боксер наголосив, що його рішення не означає завершення кар’єри, а лише зміну статусу володіння титулами. Водночас він підтвердив плани щодо наступного поєдинку.
«Я залишаю пояси, але не йду зі спорту. В мене є „last dance“ [тобто „останній танець“]. Хочу всім подякувати. З повагою ставлюся до всіх організацій. Хочу подякувати і сказати: далі — більше», — сказав Олександр Усик.
Тимчасовий чемпіон WBC у надважкій вазі Агіт Кабаєл (27-0, 19 КО) прокоментував рішення Усика, пише NV.
«Нічого, крім поваги до цієї неймовірної кар'єри», — написав Кабаєл в Instagram.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
