MENU

У Харкові вже понад 20 постраждалих після авіаудару РФ

36 0

У Харкові вже понад 20 постраждалих після авіаудару РФ

Авіаудар РФ по Харкову 7 липня спричинив пожежі та руйнування в Шевченківському районі, кількість постраждалих зросла до 20.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ДСНС України, інформує UAINFO.org

За даними рятувальників, унаслідок російської атаки загинув 54-річний чоловік. Ще 20 людей постраждали, серед них - четверо дітей.

У Шевченківському районі пошкоджені медичний та навчальний заклади, АЗС, житлові й складські будівлі. Після влучання горіли автомобілі та суха трава на відкритій території.

Рятувальники ліквідували пожежі. Інформацію про кількість постраждалих уточнюють.

Згодом голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов уточнив, що внаслідок російського удару КАБ по Харкову постраждала 21 людина.

Вибухових поранень зазнали 15 людей, зокрема двоє дітей. Вісім постраждалих госпіталізували, двоє з них перебувають у важкому стані.

Ще шестеро людей, серед яких троє дітей, отримали гостру реакцію на стрес. Їм надали медичну допомогу на місці.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Марія Науменко, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини