"Динамо" офіційно продовжило контракт із найкращим бомбардиром УПЛ
Фото: ФК "Динамо"
Матвій Пономаренко й надалі виступатиме за столичну команду.
Нападник Матвій Пономаренко підписав новий контракт із «Динамо». Нова угода діятиме п'ять років. Про це повідомив офіційний сайт київського клубу, інформує UAINFO.org.
Зазначається, що Матвій Пономаренко перебуває в структурі «Динамо» з семирічного віку. Завдяки успішним виступам на юнацькому рівні звернув на себе увагу тренерів першої команди, які почали залучати його до тренувань. Дебютував за головну команду «Динамо» 3 листопада 2023 року в матчі 13-го туру УПЛ проти «Шахтаря».
Упродовж наступних кількох років форвард поєднував виступи за першу команду «біло-синіх» з надзвичайно результативною грою за юнацький колектив.
Читайте також: УАФ опублікувала новий регламент УПЛ зі змінами у ліміті на легіонерів
Сезон 2025/2026 став для Пономаренка по-справжньому проривним. Нападник заявив про себе в еліті українського футболу, здобувши титули найкращого бомбардира УПЛ та найкращого молодого гравця чемпіонату. Також отримав дебютний виклик до лав національної збірної України та відзначився забитим м’ячем у матчі плей-оф відбору на ЧС-2026 проти Швеції.
"Вітаємо Матвія Пономаренка з підписанням нового контракту! Бажаємо невпинно рухатися вперед, тішити вболівальників результативними діями, здобувати перемоги і вигравати нові трофеї разом із «біло-синіми»!", — йдеться у повідомленні.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
