Одразу чотири рекорди: Голанд отримав сертифікати Книги рекордів Гіннеса

Нападник англійського Манчестер Сіті Ерлінг Голанд отримав від Книги рекордів Гіннеса чотири сертифікати.
Про це повідомляє офіційний сайт організації, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
26-річного форварда збірної Норвегії визнано багаторазовим володарем сертифікатів Книги рекордів Гіннесса. Церемонія вручення відбулася на домашньому стадіоні Манчестер Сіті — Етіхад.
У своєму першому сезоні в Англії Голанд встановив рекорд за кількістю голів в одному сезоні Прем'єр-ліги у форматі 38 матчів. Завдяки своїм 36 м’ячам він перевершив результат Мохаммеда Салаха (32 голи в сезоні 2017/18) та показники Енді Коула й Алана Ширера (по 34 голи), встановлені ще за часів чемпіонатів із 42 матчами.
Читайте також: Луїс Енріке назвав "безпрецедентну" мету ПСЖ у новому сезоні
Друге досягнення пов’язане з Лігою чемпіонів. У березні 2023 року Голанд забив п’ять голів у ворота РБ Лейпциг, повторивши рекорд за кількістю голів в одному матчі турніру, який ділять Ліонель Мессі та Луїс Адріано, який у минулому виступав за донецький Шахтар.
У грудні 2025 року Ерлінг забив у матчі проти Фулгема і став гравцем, який найшвидше досяг позначки у 100 голів у Прем'єр-лізі. Йому знадобився 111-й матч із моменту дебюту за Манчестер Сіті в сезоні 2022/23.
У складі збірної Норвегії нападник встановив абсолютний рекорд Ліги націй. Норвежець забив 19 голів за один турнір, перевершивши досягнення португальця Кріштіану Роналду на чотири м’ячі.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
