У Криму дрони атакували газорозподільну станцію та нафтовий термінал - соцмережі

У тимчасово окупованому Криму вночі 28 серпня атаковано газорозподільну станцію у Кіровському районі та стався приліт у нафтовий термінал на мисі Манганарі поблизу Камишової бухти Севастополя. Частина району залишилася без газу.
Про це повідомляє Телеграм-канал «Крымский ветер», передає UAINFO.org з посиланням на Укрінформ.
«Частина Кіровського району Криму залишилася без газу, повідомляє підписник. За непідтвердженою інформацією, стався обстріл газорозподільної станції в районі села Партизани», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що поруч розташований аеродром «Кіровське», вночі біля нього було чутно стрілянину та вибухи.
У Севастополі, за інформацією каналу, стався приліт у районі порту в Камишовій бухті близько 03:15. Губернатор Севастополя Михайло Развожаєв підтвердив це, повідомивши, що БПЛА влучив у нафтовий термінал на мисі Манганарі.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
