MENU

Все, шановні, з 16 січня 2014 року Україна може стати Білоруссю...

809 1

Все, шановні, з 16 січня 2014 року Україна може стати Білоруссю (якщо закон 3879 буде підписаний Януковичем). 

Втім, білоруського спокійного авторитаризму у нас не буде, бо, як мінімум, половина України цього не прийме. А тоді - силовий варіант. А це - диктатура. 

Знаєте, хто такий «іноземний агент»? Громадське об’єднання, за виключенням політичної партії, визнається таким що бере участь в політичній діяльності, яка здійснюється на території України, якщо незалежно від цілей і завдань, зазначених в його засновницьких документах, воно приймає участь (в тому числі шляхом фінансування) в організації та проведенні політичних акцій, які мають на меті вплив на прийняття рішень державними органами, зміну визначеної ними державної політики, а також для формування думки суспільства у вказаних цілях".

Тобто - впливати на рішення влади громадськість не має права, бо тоді вона - «іноземний агент».

Між іншим, проект закону, який фактично встановлює в Україні диктатуру, був поданий 14 січня, правда називався він відносно мирно - «Про судоустрій і статус суддів». І цікаво - а позавчора хтось з опозиції цей проект читав ( а конче треба було, бо автор такий - Колесніченко).

А якщо читав, то чому вчора кіпішу не було? Збирати громаду треба було проти ухвалення такого закону! Закону про диктатуру! Думаю, в Києві пара-трійка сотень тисяч проти диктатури б вийшли.

Думаю, у разі підписання цього Закону, який фактично є законом про репресії проти усього громадянського, що є в Україні, і у США, і у Європі повинні бути ухвалені санкції проти депутатів, які за це проголосували.

Як мінімум - в'їзд до цивілізованого світу їм має бути заборонений. Хай їздять до батьки в Білорусь - тим більше й досвід запозичать. Або в Росію, там же й Сочі є.

Ірина БЕКЕШКІНА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини