MENU

В морзі на Оранжерейній 26 неопізнаних трупів

523 0

В центральному морзі на Оранжерейній станом на 30-е січня - 26 неопізнаних трупів. Зокрема, 14 з них потрапили сюди у 2014-му році. Серед них, два тіла було знайдено на Хрещатику, ще один труп потрапив до моргу з лікарні №9. Про це дізналися журналісти «Свідомо» під час пошуків зниклих.

Розбіжність у віці може бути в рамках 15-ти років.

СПИСОК ТУТ

Крім того, нам стало відомо, що наразі в морзі, що на Петра Запорожця, де також бюро судово-медичної експертизи, знаходиться один неопізнаний труп. За інформацією від джерел «Свідомо», тіло привезли з лікарні.

«Свідомо» також стало відомо, що у вівторок, 4-го лютого, на Північному кладовищі заплановане масове захоронення неопізнаних трупів. Тому, щоб встановити їхню особу є чотири дні. Якщо у Вас є підозри, що Ваші близькі потрапили у небезпеку і наразі знаходяться у переліку зниклих - потрібно перевірити морги.

Що для цього треба зробити? Попри заяву по місцю проживання зниклого, родичам потрібно звернутися до управління міліції на Володимирську, 15. Там написати заяву з описом зниклого: зовнішній вигляд, особливі прикмети - шрами, родимки, одяг, в якому був у момент зникнення. а також вказати приблизну адресу, де в останнє була зникла людина. Тоді Вас можуть запросити на опізнання до моргу.

Маша ЗЕМЛЯНСЬКА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини