MENU

Сили АТО полонили терористів - громадян Росії. ФОТО, ВІДЕО

3150 11

Під час бою під Лисичанськом військовослужбовцями Збройних Сил України взято у полон п’ятеро терористів, яких фактично зрадило та кинуло на призволяще їхнє колишнє «керівництво». Деморалізовані та розгублені вони повзли від залишеного блокпосту в бік лісосмуги. Два з них – громадяни Російської Федерації. 

- Я живу і працюю в Красному Лимані, різноробочий. В ополчення пішов добровольцем… - таку риторику в один голос демонстрували всі, аж поки під час обшуку в одного з бандитів не виявили маленький блокнотик. На його декількох сторінках дрібним почерком була написана «легенда», якою керманичі сумновідомої терористичної організації «ЛНР» рекомендували прикриватися своїм «підопічним» у випадку взяття у полон. А ще в одного з терористів знайшли засоби для встановлення розтяжок, які він приховав в елементах одягу…

Настав момент істини, коли треба говорити правду. До того ж Павло Борисов та Олексій Куімов мали при собі російські докумети, які з стовідсотковою точністю ідентифікуали їхні особи. 

На запитання, як потрапили на Донбас, один з них відповів, що примкнув до сепаристів, аби захищати християнську віру. Від кого та від чого, не уточнив. На вимогу прочитати молитву, згадав «Отче наш», однак на цьому релігійні пізнання «поборника» православ’я вичерпались. Чому не знає таких основ християнства як «Символ віри», чому не спроможний назвати жодного святого церкви, пояснити не зміг. 

Інший зізнався, що прибув до Ростова-на-Дону з Кабардино-Балкарії у пошуках роботи. Вже на вокзалі його перестріли й запропонували можливість гарно підробити «у господарів». Таким чином охочий до швидких грошей опинився у таборі з підготовки терористів та диверсантів. Спочатку в якості гостя, а згодом, переговоривши з «досвідченими», розпочав проходити військову підготовку під наглядом інструктора. 

Ще одного полоненого - громадянина України - сепаратисти зупинили на блокпості. Відібрали документи та телефон. Потім була проведена відточена до досконалості співбесіда під психологічним пресингом щодо вступу до «славетних» лав ополченців, позаяк зателефонують дружині і «займуться» його дітьми. 

Чимало терористів, за зізнанням полонених, коштів не отримують. Зазвичай, це люди далекі від війська, яких використовують в якості «допоміжного елементу». Дисципліна у їхніх лавах насаджується за допомогою залякувань та публічних розстрілів дизертирів. 

Взято у полон і їх командира на прізвисько «Ізраїль». Будучи громадянином Ізраїлю, він викликав щире зацікавлення спецслужб. 

Прес-центр АТО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини