MENU

Вторгнення Росії: розповідь військових, які вийшли з оточення. ВІДЕО

195 5

Шановні друзі, читачі, глядачі!

Прошу дивитися і по можливості поширювати це відео. Це розповідь українських військових, які несли службу на блокпостах у Донецькій області. 24 серпня, у День Незалежності України, їхні блокпости були знищені регулярними підрозділами армії РФ, яка нині дуже швидкими темпами просувається углиб України.

Не вірте заспокоюючим офіційним повідомленням. Там на 50% брехня. Це занадто великий відсоток, щоб орієнтуватися на них як на джерела інформації. 

Послухайте цих людей. Вони кілька днів виходили з оточення. Один побував в полоні у росіян, бачив, як вони розстріляли трьох полонених, які наважилися з ними сперечатися. Оточенці добралися до безпечного місця лише ввечері 27 серпня. У ніч з 27-го на 28-е я взяла це інтерв'ю.

Воно довге - майже півгодини. Але я не насмілилась нічого обрізати і скорочувати. Бо скорочена і змонтована правда може виглядати як не зовсім правда.

Далі просто процитую слова чоловіка, який ще 10 серпня у моїй присутності, в селі Степанівка під Савур-могилою, до найменших деталей і строків передбачив, як розвиватиметься ситуація на фронті - як діятимуть росіяни, у яких напрямках рухатимуться, коли і як візьмуть які населені пункти, коли і де наші частини потраплять в оточення і будуть частково або повністю знищені, тощо. 

"Цю війну можна виграти, тільки виконавши такі умови:

1. Очолювати армію, що веде бойові дії, повинен не політикуючий барига, а людина з мілітарним мисленням, здатна приймати непопулярні рішення.

2. Для перемоги у війні потрібне напруження усіх сил держави. Тому необхідне введення військового стану з усіма випливаючими: загальною мобілізацією, військовими трибуналами, скасуванням мораторію на смертну кару, обмеженням деяких прав і свобод громадян.

3. Найжорсткіша люстрація широколампасних ідіотів, нездар у генеральських погонах. 

Все це можна сформулювати однією фразою: ТОТАЛЬНА ВІЙНА ДО ПЕРЕМОЖНОГО КІНЦЯ. Це єдиний шлях порятунку держави Україна. 

Той, хто думає інакше - або зрадник, або просто дурень.

Якщо цього не розуміють сьогоднішні можновладці, то на їхнє місце прийдуть інші. І скоріше, ніж нинішні можуть це собі уявити у своїх найжахливіших снах".

Начальник штабу Добровольчого Українського корпусу Валерій ВОРОНОВ

Olena Bilozerska


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини