MENU

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на територіях Донецької та Луганської областей

2301 4

Уряд України прийняв рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації на територіях Донецької та Луганської областей, режиму підвищеної готовності на всій території України та створення Державної комісії з надзвичайних ситуацій. Про це сьогодні, 26 січня, повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час виїзного засідання Уряду в ДСНС України.

«Відповідно до Кодексу цивільного захисту України Кабінет міністрів ухвалив рішення про визнання надзвичайної ситуації на державному рівні. Уряд України прийняв рішення про введення режиму надзвичайної ситуації на території Донецької та Луганської областей», - сказав прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на виїзному засіданні Кабміну в ДСНС.

Введення цього режиму, за словами Яценюка, передбачає інформування громадян про наявність ліків, харчування, техніки, навчання з цивільного захисту, еакуації з міст, наявність бомбосховищ тощо: «В країні введено особливий режим, ми підвищили рівні до підвищенної готовності і до надзвичайної ситуації, це означає що в місцевих бюджетах в обов'язковому порядку повинні бути передбачені кошти на ліквідацію надзвичайних ситуацій, на забезпечення медикаментами, продуктами. Центральний уряд дасть свою частину, в регіонах має бути також предбачено».

«Не плутайте з військовим станом. Це цілодобова робота новоутвореної комісії з надзвичайних ситуацій з регіональними для роботи з населенням», - підкреслив прем’єр.

«Уряд України прийняв рішення про створення регіональних координаційних центрів з надзвичайної ситуації – це регіональні комісії з надзвичайної ситуації», - сказав Яценюк.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини