MENU

Під час церемонії "Людина Року - 2014" пройде акція "Життя заради миру"

67 0

Під час церемонії вручення премій «ЛЮДИНА РОКУ-2014» буде проведена широкомасштабна благочинна акція «ЖИТТЯ ЗАРАДИ МИРУ».

Цією доброчинною акцією загальнонаціональна програма «ЛЮДИНА РОКУ», фундаментальними засадами якої завжди були і залишаються гуманізм і патріотизм, приєднується до справді всенародного волонтерського руху. Руху, який об’єднує наші серця і щирі привітання, зміцнює громадянську свідомість і надихає на добрі справи.

Конкретна мета благочинної акції «Життя заради миру» - збір коштів для адресної допомоги Головному військово-медичному клінічному госпіталю для лікування і реабілітації поранених в зоні АТО.

Та її суспільне значення значно вагоміше. Як і мільйони наших співвітчизників, ми прагнемо своєю підтримкою захисників України – матеріальною і моральною, наблизити настання миру і стабільності у нашій країні.

Це прагнення, це очікування об’єднує суспільство, надихає громадян на благородні вчинки і добрі діла.

Слід відзначити, що збір коштів проводитиме громадська організація«Госпітальний центр координації та допомоги пораненим в ході АТО».

А чи не вперше найбільш розгорнуто і професійно багатогранна діяльність волонтерів буде представлена у ексклюзивних роботах кращих українських і зарубіжних репортерів на фотовиставці «ВОЛОНТЕРСЬКЕ ПОКЛИКАННЯ».

Благочинна акція організовується за підтримки Акціонерного товариства «Ощадбанк».


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини