MENU

«Кузьма. Ти Є Суперстар». Музичний фільм-спогад. ВІДЕО

5387 0

Наш з Кузьмою тур "ОГО-шоу" був один із найбільших великих музичних проектів в Україні

Кожен концерт за масштабом, за технічним оснащенням, за підготовкою дорівнював фестивалю. Ми провели 12 масових ігор, 12 повноцінних фестивалів. Ми працювали на імідж України, ми демонстрували, що ми вболіваємо за Україну.

Тоді ми думали, що найголовнішим було те масове шоу, яке ми проводили в кожному місті, збираючи учасників, прихильників і просто глядачів на площах, телеефірах в онлайн ефірах. Тепер я розумію, що попри всі децибали, гучні кричалки та видовищні спецефекти, попри всю видовищність самого масового шоу, кульмінація якого, до речі, відбулася на Майдані (оскільки найбільшу кільсть децибел продемонстрував Київ), найголовнішим у цьому проекті був Кузьма.

Цей фільм про Кузьму, для Кузьми, для дружини Світлани, для доньки Марії-Барбари, для мами з татом, для його щирих друзів, для всіх, хто мав щастя і задоволення з Кузьмою працювати хоча би раз в житті, для багатьох мільйонів прихильників Кузьми.

Тепер, коли ми всі усвідомлюємо, що Кузьма - це явище (більше, ніж суперстар), я хочу щоби ми так само усвідомили, що явищем він був завжди

При тому, що Кузьма був дійсно культовим для багатьох поколінь і “ в дошку своїм” в житті, я пам’ятаю Андрія як дуже скромного хлопа, з зачаровуючою усмішкою і неповторним вогнем в очах.

Подивіться уважно на його рухи, послухайте ще раз уважно його слова, пропустіть всі його вібрації через себе - ви зможете стати добрішими, простішими, щирішими, як він.

Руслана ЛИЖИЧКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини