MENU

Під час аудиту київського зоопарку знайшли порушень на 7 млн гривень

5442 0

За ініціативою Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища здійснено перевірку фінансової діяльності комунального підприємства «Київський зоопарк». Так, фінансових порушень, які були здійснені за попереднього керівництва, було виявлено на суму 7,23 млн грн.

 
Оскільки у столичної влади були серйозні побоювання щодо махінацій попереднього керівництва, було здійснено фінансову перевірку всієї документації підприємства. На жаль, наші очікування підтвердились. Не дивно, що попередній директор зоопарку, який працював до вересня минулого року, протягом досить тривалого часу не хотів звільнятися.

Зокрема, під час створення експозиції «Пташник» вартість робіт було завищено на 1,03 млн грн: фактична ціна виконаних робіт склала 192,9 тис. грн, тоді як згідно актів приймання виконаних робіт за липень-грудень 2011 року підприємство сплатило 193,6 тис грн. Також , завищення вартості робіт зі створення експозиції «Пташник» (вольєрів та споруд з метою відтворення природних екосистем) на території Київського зоологічного парку складає 965,0 тис. гривень. Виконавцем вищезазначених робіт було ТОВ «МаксимуcКонcтракшн».

За цією ж схемою, була завищена вартість реконструкції та розширення експозиції (вольєрів) копитного ряду. Так, фактична сума виконаних робіт за даними КП «Київекспертиза» становить 224,3 тис грн, тоді як в актах виконаних робіт ТОВ «Містобудпроект» вартість проекту завищена на 74,7 тис грн..

Під час аудиту було виявлено численні порушення тендерних закупівель: «Чи не найбільше з них на суму 3,3 млн грн – проведення відкритих торгів щодо закупівлі робіт з продовження створення експозицій-вольєрів «Пташника» у 2012 році. Абсолютно всі учасники торгів вчинили порушення при заповненні тендерної документації, вказавши різні суми: ціна прописом не відповідала ціні зазначеній цифрам. Втім замовник – київський зоопарк – допустив всі три компанії до участі.

Всі акти перевірки фінансової діяльності КП «Київський зоопарк» передаються до прокуратури.

Dmitriy Belotserkovets


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини