MENU

Картина «маслом»

826 0

Член Политсовета, председатель Комитета партийного контроля полiтичноi партii "Фронт змін", координатор направления Правительства Изменений, кандидат юридических наук Андрей Пышный пишет в своем блоге:

Картина «маслом»: свою капусту виростять за 7 років, чужа подорожчала удвічі, а Уряд пішов по світу «за денюжкою».

Стабілізувати і знизити ціни на харчі в Україні на сьогоднішній день «просто не можливо», заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, бо, за його словами, «в реальному житті дорожчає нафта і газ, б'ють рекорди світові ціни на продовольство, а знецінений долар тисне на національну валюту».

За його словами, «І всім абсолютно зрозуміло і очевидно, що за рік жодних радикальних змін не зробиш, але цілеспрямована, планомірна робота за 3-5, а може за 7 років, дозволить вирішити безліч серйозних завдань, зокрема в самозабезпеченні продовольством».

Таким чином, влада зробила зізнання, які при ближчому розгляді тягнуть на самовикриття.

По-перше, власні обіцянки покращити все і негайно, які щедро роздавалися ще рік тому, визнані звичайною брехнею.

По-друге, влада визнала, що її «успіхи» в боротьбі з цінами на харчі критично залежні від зовнішньої кон‘юнктури. А вона, між тим, грає не на користь споживачів.  Зокрема, як за прогнозом МВФ, рекордно високі ціни на харчі збережуться в світі ще як мінімум на два роки,.

По-третє, влада непрямо визнала, що всі останні роки займалася невідомо чим. Адже, нині владі для самозабезпечення країни харчами потрібно 3-4 або 7 років. А між тим, Віктор Янукович уже 5 років як президент і прем‘єр-міністр, Микола Азаров склав 17 з 20 державних бюджетів України, а сукупний термін перебування на міністерських посадах у нинішніх членів Партії регіонів вимірюється багатьма століттями. Усі ці роки владі було не до самозабезпечення країни харчами, тож влада просить почекати ще тіршки.

Треба сказати, відтерміновувати «покращення» на 7 років – дуже мудро для нинішньої влади. Бо через такий час від неї, найімовірніше, не залишиться й сліду.

А поки Україну нагодують китайці – гененмодифікованою кормовою гречкою і черговим кредитом на 4,5 мільярди, який уряд має намір взяти під державні гарантії.

Хоча, замість того, щоб позичати гроші в Китаю, влада могла б позичити їх у своїх однопартійців. Адже деякі з них, за даними «Форбс» стали багатшими в рази за один рік перебування при владі. 

Тим часом президент Янукович заявив, що реформаторам від влади «у 2011 році слід вести більш агресивну інформаційну політику». Тож, влада нарешті зрозуміла причину невдач своїх «реформ» - виявляється, було замало балачок про реформи.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини