MENU

Державна фіскальна служба своїми діями дискредитує люстрацію – Козаченко

6148 0

Державна фіскальна служба - це не просто біда, це ЗЛО. Розкажу до чого «додумався» цей орган перевірки: за їх висновками десятками звільняють людей за майновою перевіркою незаконно! Більшої диверсії проти люстраційного закону важко вигадати! Перевіряють декларації за минулий рік щодо: недостовірності відомостей про майно (не вказали, перекрутили дані) та/або недостовірності вартості майна (яка не відповідає реальному становищу). АЛЕ за умов:

- набуття майна ЗА ЧАС держслужби (бо очищення саме держслужби);

- набуття із законних джерел (тобто якщо в податковій не має відомостей вважати що у людини була можливість набути таке майно: недостатньо зароблених коштів за життя та не надано пояснень та підтвердження законності джерел набуття).

Це означає:

- коли особа не вказала майно або неправильно вказала;

- НЕ може бути застосована заборона, коли це майно набуте не за час держслужби;

- людина не вказала майно набуте за час держслужби, але пояснила та підтвердила документально що 100% набула законно (свідоцтво на спадщину надала).

Не можна заборонити людям доступ до держслужби через майно, набуте не за час роботи на державу, або якщо воно набуте законно!

Якщо людина приватизувала майно, отримала у спадщину, в кредит (та мала можливість його сплачувати ), мала офіційний дохід, достатній на придбання майна - не можна застосовувати до такої людини заборони (працювати на держслужбі, звільнення). А ці нелюди десятками, а може вже сотнями знущаються на людьми і Законом.

Я отримую приклади, які на голову не налазять:

1). звільнили чоловіка який не вказав 1/3 ПРИВАТИЗОВАНОЇ квартири, і взагалі набуття сталося, коли йому було 9 рочків!

2). Не вказали ВАЗ 2008 року, куплений в кредит із достатнім розміром доходів на погашення кредиту, та  премію в 176 грн! (але ДФС сама написала, що це державна премія, тож її джерело законне, розмір суми - все абсурдне!).

3). Особа не вказала 1/16 квартири ( це 3 кв.м), отриманих у СПАДЩИНУ!

Звертаюся до всіх потвор ДФС і органів перевірки: за кожним рішенням і папірцем живі люди!

А судді!!! Є такі, які зупиняють справи до розгляду Конституційним судом подання регіоналів-опозиціонерів і самих суддів.

Схамениться: люди мають право на судовий захист, вони не повинні чекати місяцями на розгляд їх питань. Прошу всіх, хто потрапив в таку ситуацію, направити на [email protected] з темою "ДФС" прізвище особи, її контактні дані, скан копії втисновку ДФС і якщо були наказ про звільнення, рішення суду.

Хочу терміново зібрати та узагальнити інформацію, щоби знайти шляхи примусити ДФС і органи перевірки дотримуватися вимог закону та прав людей і відповідати за свої дії. При цьому мені невідомі такі випадки перевірки декларацій високопосадів! Не знаєте чому? Я вам скажу - бо посадовці ДФС і керівники органів перевірки не поважають людей і закон, а в пріоритеті - рівень посад, домовленостей, наказів або звичайна байдужість. Закони пишуть люди, але "виконують" якісь НЕЛЮДИ. Чекаю на листи.

Тетяна КОЗАЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини