MENU

У Запоріжжі на засіданнях земельної комісії полюбляють вдаватися до «панятій» попередників із Донбасу

5802 0

Не спалося, згадувала вчорашню земельну комісію, на якій випала нагода побувати, і нарешті зрозуміла, з чим у мене асоціюється це дійство. Десь так напевно «рішають питання» в «ДНР». Хіба що пару калашів не вистачало всім учасникам процесу і камуфляжів із колорадськими стрічками.

Ну уявіть собі. Запоріжжя. Мерія. Починається засідання земельної комісії. Заходять у кабінет депутати, а за нами - декілька дужих голомозих мужиків із зовнішністю десь між Губарєвим та Захарченком. Це «общєствєннікі», коли шо. Їздять винятково на джипах, сама бачила. Раніше були «Правим сектором», тепер називаються «Силою нації». Принаймні, так вони мені назвались. До половину депутатів комісії звертаються на «ти» й за ім'ям. І ті до них у відповідь так само. Після коротких організаційних питань лисі дядьки отримують слово.

- Надо порешать одну тему. Есть один коммер, его сейчас менты щемят, обыски проводят. Он на набережной несколько киосков поставил. Ну, обсуждали уже этот вопрос - он несколько лет подряд пляж в порядок приводил, вот ему и разрешили киоски поставить. Так вот, надо сделать так, чтобы ему побыстрее все документы дали. А то кто-то уже в прокуратуру подал, и закрыли мужика. Нельзя ж так.

- Да, да. Конечно надо все оформить. Кто за?

Всі піднімають руки.

- Ага, у нас еще один вопрос есть. Там недалеко еще одна фирма начала кафе строить. А у них разрешение есть только на пять киосков. А они уже трубы к кафе прокладывают. Надо это строительство остановить, это беспредел. Мы общественность, мы против.

- Да, беспредел, ай-ай. Но давайте может документы у него попросим, может там все в порядке.

- Та все там незаконно, мы знаем. Надо останавливать строительство. Мы ж общественность, мы вот пришли этот вопрос решить.

Далі з'явився власник отого кафе, приніс якісь документи... Переказувати довго не буду, але все тривало години дві і дійшло ледь не до мордобою.

Коротше, враження від побаченого у мене одне: в українському місті Запоріжжі відверті бандити під приводом «громадського контролю» ходять в мерію «рішать питання» та відкрито тиснуть на земельну комісію, не соромлячись присутності журналіста. І це страшно, правда.

Я до чого це. Чомусь ця комісія зазвичай проходить повз увагу ЗМІ. Якось так повелось, що всі ходять на рекалівську комісію із життєзабезпечення, на якій все зазвичай чинно і нецікаво. На земельній я теж була вперше, і потрапила практично випадково.

Журікі, може походімо на неї, га? Бо це треба знімати, показувати, і ще раз знімати. Не «ЗНР» у нас, не мають «братки» рішати питання таким чином, ще й так нагло та відкрито. Соромно ж за місто, чи не так?

Наступна комісія має бути найближчої середи, коли що.

Тетяна ГОНЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини