MENU

Яценюк підписав постанову, що забороняє перекривати український інформаційний «кисень»

8799 0

Телевежа на горі Карачун, що неподалік од Слов'янська

Вчора, 25 травня, Арсеній Яценюк підписав ініційовану Міністерством інформаційної політики та підтриману урядом постанову із довгою назвою: «Питання забезпечення сталого функціонування об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв'язку, в особливий період». Якщо коротко: відтепер відключати телевізійні вежі заборонено, навіть якщо виникли борги за електроенергію.

Міністр Юрій Стець чітко зазначив: «Відключення від електропостачання телевізійних веж - це таке саме сприяння терористичним організаціям, як і постачання сепаратистам вогнепальної зброї з боку Росії. Будь-хто з чиновників, хто спробує перекрити український інформаційний кисень, має нести відповідальність за посягання на суверенітет України. Це державна зрада!»

Наше міністерство (в рамках діяльності Комісії із питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення) провело моніторинг, який зафіксував численні факти незаконного відключення енергопостачання регіональних філій Концерну РРТ. Через припинення електропостачання телевеж, зупинялася трансляція програм телебачення, радіомовлення та цифрових потоків. І це не тільки в прифронтових областях, але й по всій території України – наприклад, в Тернопільській чи Чернігівській областях.

Відсутність доступу до інформації в країні, яка переживає військову агресію, несе загрозу безпеці її громадян. Суспільство штучно підбурюють інформаційно-психологічними спецопераціями, які ми кожного дня бачимо в російському інформаційному просторі. Тож питання стабільності трансляцій вітчизняного теле- та радіопродукту є одним з пріоритетів діяльності міністерства. І позитивні зрушення вже відбуваються.

Слава Україні!

Артем БІДЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини