MENU

Активісти затролили прихильників прокремлівської газети "Вєсті". ФОТО, ВІДЕО

5650 1

У середу, 27 травня, активісти Громадянського руху "Відсіч", волонтери та небайдужі громадяни вкотре провели театралізовану акцію проти прокремлівської газети "Вести".

Учасники акції, загримувавшись під зомбі та надягнувши символічну георгіївську стрічку слави Кремля, показово пішли в маси читачів, щоб пропагувати ідеї Путіна через газету "Вести". Як всі сумлінні читачі газети "Вести", зомбі зрання зайняли місце в черзі задля того, щоб отримати свою бажану та безкоштовну частинку "правди Кремля" на станції метро "Дружби Народів". Серед читачів та зомбі був присутній й сам Володимир Путін, який виявляв свою прихильність до читачів газети "Вести" та щиро дякував їм за підтримку. Інші активісти тримали плакати з написами "Вєсті" - рупор Кремля", "Більше газети "Вести" - більше смертей", "Читаєш "Вести"? Чекай на Путіна у гості", а також роздавали листівки "Вести - рупор Кремля" з розлогою аргументацією та прикладами антиукраїнської спрямованості матеріалів газети "Вести".

Під час заходу палкі прихильники "Вестей" з відвертою люттю на обличчі та ненавистю в очах нападали на активістів, а деякі жінки пенсійного віку навіть затято боронили сьогоднішній випуск "Вестей" м'якими частинами власного тіла, сидячи на купі газет. Саме до таких проявів агресії призводить безкоштовна газета "Вести" та пропаганда Кремля. Крім того, серед прихильників газети "Вести" знайшлися "свідомі" громадяни, які викликали наряд міліції, сподіваючись, що останні, за прикладом російських поліцейських, порушуватимуть права громадян та застосують до активістів силові методи, не маючи на те жодних законних підстав. Приїхало декілька нарядів міліції, приїхало районне керівництво і навіть наряд з автоматами, що викликало велике захоплення у прихильників "Вестей", адже вони очікували таку логічну та бажану для них розправу.

На жаль, для київської міліції уроки Майдану та Революції Гідності виявилися марними. Вони намагалися здійснити незаконне затримання не лише активістів, але й журналіста, який потрапив на акцію. Зрештою, все це стало лише черговим підтвердженням, що лави української міліції треба не лише люструвати, але й піднімати їх кваліфікаційний освітній рівень, оскільки виявилося, що правоохоронці геть не знають законодавства України та своїх обов'язків.

Як відомо, "Вести" - це друковане видання, яке публікує матеріали, які підтримують сепаратизм, а також спрямовані на порушення територіальної цілісності держави Україна. СБУ стверджує, що газета має нелегальні джерела фінансування. Незважаючи на ці факти, газету щоранку роздають тисячам киян і гостей столиці. Статті у виданні замасковані під проукраїнські. Тим самим мешканці Києва кожен день стають жертвами маніпуляцій з боку Кремля - в інформаційній війні.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини