MENU

Популізм, корупція і самоїдство щодня нищать Україну

5931 3

Невже всі жертви революції і війни, вся зовнішня небезпека так і не навчать більшість українців бути свідомими і відповідальними людьми?

Популізм, корупція і самоїдство щодня нищать Україну. Не міфічні "зрадники", "погана влада" чи "неправильний генштаб". Звичайні люди. Кожен, хто поширює казки про дешевий газ і низькі тарифи.

Кожен, хто обурюється скасуванню пільгових пенсій чи безкоштовного проїзду. Кожен, хто вимагає, щоб хтось інший погасив його доларовий кредит. Кожен, хто захищає "патріотичного" олігарха, допомагаючи йому пити останні соки з країни і розкидати лайно по всіх медіа-вентиляторах. Кожен, хто гальмує реформи у сфері, де він працює - самоврядуванні, освіті, транспорті, медицині. Бо реформи несуть відповідальність, свободу і конкуренцію, вимагають краще працювати, і так приємно знайти винних і приводи нічого не змінювати.

Кожен, хто висуває до влади ідіотські, часто взаємно виключні популістські вимоги - розчищає прихід до влади окупаційного блоку і популістів, утримуваних Москвою та олігархами, а слідом за ними - путлєрівських визволителів.

Всі, у кого є мізки і совість, або хоча б відчуття самозбереження, - припинити брати участь у цьому ярмарку популізму й ідіотизму. Навіть якщо вас розпирає зсередини погана звичка, політичний чи фінансовий інтерес.

Ніякого совка і шари не буде. Агітувати за це - те саме, що прямо закликати російські війська в Україну. Те саме.

Україна буде або європейською, зі здоровою економікою, реальним самоврядуванням і реальною відповідальністю влади, але і кожного громадянина, за свої дії, або цієї країни не буде взагалі. Зрозумійте це з усією ясністю. Дякую за увагу.

Taras Shamayda


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини