MENU

Уроки, які необхідно винести після Маршу Рівності

5851 4

Те, що сталось - змінити неможливо але можливо зробити висновки і винести уроки, які дав гей-парад українському суспільству.

Українські владі слід вивчати думку громади щодо проведення неоднозначних акцій. Тобто слід було провести опитування громадян, щоб дізнатись їхнє ставлення до маршу Рівності.Якщо більшість громади виступає "за" проведення або їй абсолютно байдуже - влада дає відповідний дозвіл.Якщо більша половина "проти" - влада відмовляє у видачі дозволу, мотивуючи громадською думкою.

Українським радикалам слід протистояти розумом. а не силою. Я добре розумію: чому так вчинили люди, що виступали проти проведення цього маршу, але абсолютно не підтримую.Можна було провести значно більший марш для підтримки традиційних цінностей.Є й інші методи протистояння.

ЛГБТ-спільноті слід зрозуміти, що толерантність не може бути односторонньою або егоїстичною. Тобто вимагаючи толерантності до себе - слід толерантно відноситись до людей, що категорично не сприймають твоїх світоглядних ідей.Для початку слід було звернутись до релігійних громад та вибачитись за можливу образу релігійних почуттів вірян.Пояснити чому вважаєте необхідністю проведення такої акції.

Толерантно звернутись до націоналістів і хоча б спробувати з ними домовитись. щоб дана акція обійшлась без сутичок.

Українському суспільству слід не вестись на інформаційні провокації. Дана акція викликала бурю емоцій у суспільстві.Усі пересварились і доволі швидко переключили з подій на фронті на тему. що потопала у скандалі.Слід пам'яти: ворог завжди очікує. щоб ми втратили пильність, переключились на щось інше. а найголовніше розсварились. ображаючи один одного.

...і наостанок: ми репетуємо про толерантність, непомічаючи часто відсутність елементарної культури у побуті. Інколи я це помічаю в громадському транспорті. особливо в час пік або прийшовши в ліс на пік-нік. застаю гору неприбраного після себе сміття.І це вже провина, дорогенькі, аж ніяк не влади.То може почнемо з найменшого, а вже потім будемо замахуватись на високі духовні цілі?

Ніна ТИМКІВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини