MENU

ТОП-5 слів з війни, які треба заборонити

4293 0

5 слів з війни, які треба заборонити, бо вони перевертні.

- "Двухсоті", "трьохсоті" - ці слова придумали в СРСР для того, щоб приховати війну, для того, щоб уникнути справжніх "кривавих" слів - вбито, поранено.

Ці слова необхідно заборонити у репортажах з війни. Ми повинні говорити правду - у нас немає 200 і 300, у нас є вбиті і поранені ворогом герої.

Я вже раніше назвав інші слова, які треба заборонити, замінивши правилішими:

- Сепари, сепаратисти (люди) - це або ГОППники чи ГОППчики (гібридні окупаційні підрозділи путіна), або "колоборанти" - якщо йдеться про цивільних громадян України типу плотницьких чи захарченків.

Сепаратисти - це люди, які хочуть незалежності для своєї нації від імперії, яка окупувала їх землю. Ми - нікого не окуповували, нації "донецьких" чи "луганських" не існує. Та і незалежності вони не хочуть - то з карателями і бандерівцями хотіли бути на особливих правах, тепер кричать, що під Путлером хочуть бути.

- ДНР (територія) - ОЧД (окупована частина Донеччини), ЛНР (територія) - ОЧЛ (окупована частина Луганщини) - називати значить визнавати.

Ми їх не визнаємо і не збираємося визнавати. Оскільки йдеться не про людей, бо вони або ГОППники або колобаранти, то треба акцентувати увагу на тому, що йдеться саме про ТЕРИТОРІЮ - про окуповану частину України загалом, а зокрема - про ОЧД або ж про ОЧЛ. Важливо присутність усіх трьох літер, бо вони чітко визначають ОФІЦІЙНИЙ статус, визнаний парламентом.

Олександр Бригинець


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини