MENU

Про чорний піар добровольчих батальйонів

6185 5

Спостерігаю зараз доволі цікаве явище: патріотичний популізм окремих осіб на тлі чорного піару добровольчих батальйонів.

Чорний піар добровольчих батальйонів

Послухавши п.Москаля, у мене склалось враження, що добровольці - це такі собі рогаті і хвостаті створіння, які окрім, як п'янства і вчиненням злочинів - нічим не займаються. Проте таких говірких високопосадовців у нас хоч греблю гати. Вони активно розводять істерики і один наперед одного поливають вояків всіляким брудом.

Шановні, давайте змінювати підходи, щоб приносити користь, а не шкоду цій державі. Для цього потрібно відмовитись від чорного піару і стати конструктивними. Тобто якщо існує проблема вживання спиртного серед вояків - розповідаємо, як ми її вирішуємо, які заходи вжили.

Усі зрозуміють, що ніхто ж не святий але є чинна влада, яка конкретними вчинками, а це може бути посилення дисципліни - вирішує неприємну проблему.

Якщо є випадки мародерства або вчинення, якихось інших злочинів вояками - тихенько направляємо справу на розслідування і робимо процес максимально відкритий для суспільства. Нехай кожен громадянин зробить висновок особисто. А ще прозвітуємо перед громадою, що ми зробили, щоб попередити такі випадки в армії.

Патріотичний популізм, як засіб самопіару

Спостерігаю зараз доволі цікаве явище: патріотичний популізм окремих осіб на тлі чорного піару добровольчих батальйонів. Тобто все зводиться до того, що я такий великий патріот і вишиванку одягнув, і прапорець український до власної автівки прикріпив, і красного слівця не жалію, а вони (добровольці) - патлаті, кудлаті і рогаті, що витворяють.

Шановні, облиште. Це гидко! Змінюйте підхід: розказуйте, що конкретного з патріотичних почуттів було зроблено вами.

НІНА ТИМКІВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини