MENU

Думка одного воїна: Я бачу видимість оборони, ціною життів найкращих

3542 3

ДУМКА ОДНОГО ВОЇНА... я не бачу тут війни, я бачу тут фарс і видимість оборони, ціною життів найкращих.

Досвідчені бійці, які не мобілізовані зараз, не мають бажання брати участь в цій позиційній війні. Частина моїх добровольців старшого віку, які їхали на Пєски з метою допомогти відвоювати свої землі, побачили, що їх відвойовувати ніхто не збирається й повернулися в сім'ї. Наші друзі, бійці, що воювали в Іраку не збираються виїжджати зараз на фронт з поясненням "це не наша війна".

Частина розмови з військовим, який повернувся з Іраку після Нового Року аби допомогти Україні але ще жодного разу не бачив аби сили українських військ отримали можливість повноцінно захищатись та повертати свої землі...

- якщо я піду на війну щоб загинути і ситуація зміниться, ми повернемо свої кордони, то я без питань, готовий загинути. На даремну смерть сам не піду, й хлопців своїх не пущу. Влада торгується і продає наші території. Жаль кожного хто загинув на Майдані, бо поки що це даремні смерті. Жаль кожного хто загинув на зданих територіях Донбасу, бо це теж даремні смерті. В мене життя одне, я покладу його за Україну але не стану класти його за торгашів навіть не української національності, які ще жодного разу не показали себе захисниками Української держави та гарантами цілісності моєї батьківщини.
Є армія, її обов'язок захищати кордони, а коли буде заплановано наступ, це стане зрозуміло кожному і ми першими підемо працювати на такий результат.
Зараз молодняк нехай тренується, я дуже сподіваюсь що це згодиться, а ми треновані, буде команда адекватна ситуації виходим і перемагаємо. Багато "спеціальних" людей знайдеться. Так могло бути ще в Криму. А зараз не відбувається нічого.

Або повстануть всі, або нема сенсу теліпатись на фронті без діла. Поки що всі чекають, що повстане хтось. Але ті повсталі добровольці, яких забирає система лишаються без захисту суспільства. Тисячі не вийдуть щоб витягнути одного, влада виторговує собі бабло й заганяє в кредитні ями наших дітей і ці тисячі знову не повстануть, це сьогодні очевидно і поки це так, я не готовий захищати таке суспільство і я не зможу бути корисним бо я не клоун, а військовий з досвідом, я не бачу тут війни, я бачу тут фарс і видимість оборони, ціною життів найкращих.. Вибач...

(на фото не мій співрозмовник, ми з Жекою все одно воюватимемо, може щось зміниться і ми дочекаємось адекватних дій влади та поповнення професійними вояками)

Маруся ЗВІРОБІЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини