MENU

Цього дня 74 роки тому було проголошено Акт відновлення української державності

2280 2

У свідомості українців відклалося з тих буремних років, що німці готові підтримати українців проти імперських зазіхань Російської Імперії незалежно від її назви в певний конкретний момент.

Під час першої світової війни кайзерівська Німеччина не лише визнала незалежність України (9 лютого 1918- укладено Берестейський мир між Українською Народною Республікою та Німеччиною, Австро-Угорщиною, Туреччиною і Болгарією), а й змусила 'москалів-ленінців' це теж зробити. Потім ми разом з німцями воювали проти Російської Федерації. Програли...

Поразка Німеччини в 2СВ стала і поразкою для їхніх союзників (а ми посуті ними були в останньому періоді війни), окупацією їхніх териториторій. Отак від поразки Німеччини постраждала і Україна.

Але у свідомості українців відклалося з тих буремних років, що німці готові підтримати українців проти імперських зазіхань Російської Імперії незалежно від її назви в певний конкретний момент.

Певно ви думаєте, що я проведу паралель з нинішнів часом, з позицією Меркель щодо Путіна?

Міг би, але це може зробити самостійно кожен...

Я проведу паралель з 30 червня 1941 року, з днем рівно 74 роки тому... Наївні націоналісти і тоді чомусь, посилаючись на історичну пам'ять, вирішили, що німецькі нацисти, як і німецька держава у 20-х, стане на захист українства і допоможе скинути радянсько-російське іго.

Саме тому цього дня 74 роки тому (30 червня 1941 року) у Львові відбулося проголошення Акту відновлення української державності.

Нацисти були в шоці від такої 'самодіяльності'. Вони вимагали скасування цього акту, але наші патріоти відмовилися це робити.

Отак вже через тиждень після початку радянсько-нацистського протистояння у 2СВ наші патріоти зрозуміли, що нинішні німці - зовсім інші, так розвіялися ілюзия, що хтось зі сторони допоможе здолати комуністичне ярмо.

Так почався розгром нацистами українських патріотичних організацій, ув'язнення їх лідерів, в тому числі і Бандери.

Олександр БРИГИНЕЦЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини