MENU

Активісти знайшли незаконні маєтки на Трухановому острові у Києві. ВІДЕО

2716 0

Активісти ВГО "Автомайдан" зняли на відео незаконну забудову Труханового острову в Києві.

Десятки споруд (приватні маєтки, розважальні комплекси, ресторани), які збудовані за останні роки чи будуються йдосі в результаті самозахоплення землі чи її нецільового використання без дозвільної будівельної документації. Адже в 2002-му році Київська міська рада своїм рішенням зупинила розгляд справ по наданню, оформленню права користування земельними ділянками та погодженню місця розташування об'єктів на території Труханового острова до завершення розробки і затвердження проекту детального їх планування. До цього часу проект так і не було створено (хоча на його розробку було виділено 320тис.грн. по курсу 2002-го року), а це означає, що всі будівлі, які з'явилися на острові після 2002-го року 100% не мають необхідної дозвільної будівельної документації!

Також нагадуємо, що територія Труханового острову є рекреаційною зоною, де будь-які приватні маєтки, що перекривають доступ до берегової лінії, заборонені в принципі!

Але дехто вирішив, що він розумніший за інших і обзавівся за цей час власним будиночком прямо в рекреаційній зоні.

Один із подібних яскравих прикладів - це триповерховий будинок зі своїм причалом, що на фото нижче.

Як зазначено в міському "Земельному кадастрі" Києва, збудований він на двох ділянках під №124 та №125. Землекористувачем значиться "фізична особа" (№124) та корпорація "ЕЙ.ПІ.Файненсінг, ІНК." (№125).

Повторюємо: дозвіл на подібне будівництво тут отримати законним шляхом неможливо в принципі! Але будинок стоїть, з відео видно, що в ньому мешкають люди, на подвір'ї стоять автівки, човни і т.п. техніка.

На паркані - ось така табличка: типу офіс американської компанії "APFINANCING". Скоріш за все, якийсь черговий офшор з "гучною" назвою. Хто ж власник будівлі, будемо ще встановлювати.

Йдемо далі. Об'єкт №2 - земельна ділянка під №122. Землекористувач - приватне підприємство "Українське науково-виробниче комерційне підприємство "Атіка". Тут розташовано цілий комплекс, який складається з житлових і нежитлових приміщень, тенісних кортів, басейну, причалу.

Об'єкт №3 - земельна ділянка під №022. Землекористувач - Відкрите акціонерне товариство "Київенергоремонт". Тут знаходиться розважальний комплекс "Труханів". У документах він значиться як "водна станція". Також маємо, м'яко кажучи, сумніви, що все це було збудовано до 2002-го року.

Об'єкт №4 - земельна ділянка під №016. Землекористувач - заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа з академічного веслування "Славутич". Але, як бачимо на фото та відео, "школу" вирішили "трохи" розширити і збудувати в ній... ресторанний комплекс. Ну а дійсно, як дитячо-юнацькій школі і без ресторану?

Об'єкт №5 - земельна ділянка під №056. Землекористувач - "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв". Яке право вони мають там зараз щось будувати - незрозуміло. Але нічого, перевіримо.

Об'єкт №6 - земельна ділянка під №053. Землекористувач - ТОВ "Світ Природи". Як бачимо, у кожного, на жаль, своє уявлення про природу. Якщо дуже хочеться, то можна і на березі річки в рекреаційній зоні збудувати собі ось такий триповерховий будиночок з власним причалом.

Це були лише приклади незаконних забудов, але перевірити мусимо всі об'єкти.

Саме тому після показу нашого відео з Труханового острову на засіданні Київської міської ради 2-го липня, за ініціативи ВГО "Автомайдан", а точніше її активіста, депутата міськради Олексія Гриценка, було створено тимчасову контрольну комісію (ТКК), завданням якої і буде перевірка законності будівництва всіх об'єктів на Трухановому острові. Автомайданівці також активно долучаться до її роботи. Але склад ТКК був значно збільшений під час проходження комісій та погодження з фракціями, що може завадити роботі. Тому в разі виявлення фактів перешкоджання роботі комісії з боку її учасників, "Автомайдан" публічно назве прізвища тих депутатів, які саботуватимуть цей важливий для громади міста процес наведення порядку з незаконними забудовами в рекреаційній зоні Києва!

Також ми запрошує всіх бажаючих долучатися до тимчасової контрольної комісії, адже роботи в ній вистачить всім! Мусимо перевірити законність всіх об'єктів на острові!

Що реально буде потрібно:

Фіксація всіх об'єктів на відео та фото з землі, бо з повітря ми вже це зробили :)
Перевірка на відповідність того, що є, кадастру та рішенням Київради;
Підготовка запитів, звернень та інших документів для отримання інформації або підготовка рішень;
Створення справ по кожній сумнівній споруді з порушеннями;
Вироблення пропозицій щодо того, як боротися. Звернення до правоохоронних органів, рішення Київради про розірвання договорів, а можливо і акції прямої дії ;)
Допомога в тиску на тих депутатів, що будуть саботувати роботу комісії (наприклад, кворум) або будуть підігравати негідникам;
Висвітлення в ЗМІ роботи комісії і матеріалів, щоб не дати цю важливу справу спустити на гальмах.

Плюс буде багато технічної роботи.

Автомайдан


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини