MENU

Реформа державних закупівель: досягнення та перспективи. ВИДЕО

344 0

Сьогодні, 13 липня, проходив круглий стіл, присвячений досягненням та перспективам реформування системи державних закупівель України. Організаторами заходу: Transparency International Україна, Центр політичних студій та аналітики за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

У ході круглого столу урядовці, народні депутати та громадські експерти обговорили зміни, які пропонуються урядовим законопроектом № 2087а щодо зниження корупційних ризиків, спрощення участі бізнесу у державних торгах тощо. До розгляду законопроекту у другому читанні залишаються лічені дні.

На круглому столі були вперше представлені широкій громадськості концепція електронного оскарження державних торгів та конкретні плани щодо запровадження електронних закупівель до кінця цього року. Крім того, учасники заходу зможуть ознайомитися із новітнім підходом до моніторингу та аналізу державних тендерів з використанням сучасних ІТ інструментів.

До виступів на круглому столі запрошені заступник міністра економічного розвитку і торгівлі М.Нефьодов, голова підкомітету з регулювання державних закупівель Комітету ВРУ з питань економічної політики А.Кошелєва, представники ключових фракцій Верховної Ради України, голова департаменту регулювання державних закупівель Міністерства економічного розвитку та торгівлі О.Стародубцев, в.о. директора ДП «Зовнішторгвидав України» О.Наход, експерти Національної ради реформ, проекту ProZorro, Transparency International Україна, Центру політичних студій та аналітики, Центру протидії корупції, представники ІТ спільноти, учасників торгів тощо.

Transparency International Ukraine


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини