MENU

Луценко: Всі, хто ''проти'' мирного плану, мають піти на фронт і атакувати Донбас!

4233 9

Сьогодні ми стали учасниками історичного моменту передачі повноважень до місцевого самоврядування.

Сьогодні ми підтримали законопроект, який віддасть людям право на народовладдя, про яке мріє український народ протягом століть.

Ще раз хочу сказати критикам цієї частини документу - префекти призначаються Кабінетом міністрів і Президентом саме для того, щоб зберегти цілісну і суверенну Україну, зберегти європейський вибір. Бо децентралізація без префектів - це федералізація, і це ніколи не пройде! Путін і тут обломився!

Жодного особливого статусу для певних регіонів у документі немає. І всім тим, хто тут класно виступає диригентом або декламатором - навчіться читати. Слово "статус", тим більше "особливий статус" у тому документі, який ми розглядали, немає. Нагадаю, що різниця між статусом та особливістю самоврядування - це різниця між Автономною Республікою Крим і особливістю самоврядування, яку ми вводимо для всієї території України. Це велика різниця і це варто запам'ятати.

І ще одне. Дійсно в перехідних положеннях Конституції є посилання на Закон, який тут ви, зокрема і колеги із "Самопомочі", прийняли про особливий статус самоврядування в певних регіонах Донецької і Луганської області. Нагадаю, що цей закон діє три роки. Досить спекулювати тим, що ми віддаємо частину території назавжди. Три роки особливий статус при дев'яти запобіжниках.

Цей закон про особливе самоврядування може вступити в силу тільки при дев'яти умовах: скласти зброю, вивести окупаційні війська, допустити українські закони на їхню територію тощо. Досить спекулювати і виконувати патріотичну шоу-програму.

Сьогодні Президент за поданням Конституційної комісії, до якої входили представники всіх парламентських фракцій, запропонував мирний план відновлення цілісності великої української держави.

Так, є й інший план. Можна завтра атакувати Донецьк і Луганськ. Всі, хто так браво агітував проти сьогоднішнього голосування, мають одягти камуфляж і взяти в руки автомат. Досить торгувати чужою кров'ю, досить посилати чужих дітей на смерть. Всі, хто голосував "проти", мають піти на фронт і атакувати Донбас!

Ми за мирну реінтеграцію України. За те, щоб в Донецьку, Луганську, Ужгороді, Сумах, Харкові, скрізь був Український прапор, український закон і українська єдина нація.

Ми за мирний шлях відновлення Донбасу!

***

Верховна Рада внесла в порядок денний і відправила в КС зміни до Конституції. За проголосували 288 депутатів, проти висловились 58 нардепів.

Юрій ЛУЦЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини