MENU

Одеські бджоли працюють лікарями. ФОТО

3844 0

Клінічний санаторій «Лермонтовський», що розташований у затишному одеському парку над самим морем, - багатопрофільний реабілітаційний заклад, який відомий далеко за межами міста як колиска української курортологічної школи.

Нещодавно тут було відкрито відділення натуральної медицини, що використовує народні методи лікування. Тепер відпочиваючі мають змогу отримати цілющі процедури з використанням бджіл, п'явок, а також скористатися різноманітними масажами.

Завідуючий новим відділенням Олег Ігнатьєв зазначає, що в основі лікування в центрі натуральної медицини лежить фітотерапія. Тут можна придбати чаї на основі рослин не лише для оздоровлення, але і для профілактики. Корисні речовини таких трав пацієнти можуть засвоювати шляхом фітопаротерапії у міні-сауні, що міститься у кедровій бочці. Крім того, як зазначив завідуючий відділенням, в санаторії з'явилася можливість поліпшити кровообіг із застосуванням п'явок.

Зо два місяці тому на території оздоровниці з'явився невеличкий дерев'яний будиночок з надписом «Сон на вуликах». - Сон на вуликах - це додаткова процедура, яку ми пропонуємо.

Людина заходить в будиночок, лягає на ліжко і засинає. А під час сну на організм відбувається акустична дія (за рахунок шуму бджіл) і вібраційний вплив (легка вібрація ідентична людським коливанням), - пояснює Пан Олег. Це сприяє підвищенню імунітету, поліпшенню капілярного кровообігу. Крім того, дуже добре впливають на бронхо-легеневу і серцево-судинну системи пахощі меду, воску і пилку.

Основний контингент санаторію «Лермонтовський» складають пільгові групи населення - чорнобильці, учасники війни, ветерани праці. Тут також проходять реабілітацію пацієнти після інфарктів та інсультів. Минулого року санаторій долучився до проекту з лікування воїнів із зони АТО.

Тут вже пройшли реабілітацію 45 тяжкопоранених, яких медикам вдалося поставити на ноги. Нинішнього року санаторій прийме близько двох тисяч пільговиків.

Сергій ГОРИЦВІТ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини