MENU

Депутати Франції можуть стати персонами нон-грата в Україні після поїздки до окупованого Криму

3035 1

Є такий депутат французького парламенту - пан Маріані.

Колишній Міністр транспорту, член партії Саркозі. 
Вперше зустріла його місяців 8 назад у французькому посольстві в Києві. Він пив вино та говорив про дружину-росіянку, про дружбу з Росією та необхідність продажу містралей РФ через складну економічну ситуацію. А я щиро намагалася його переконати на французькій мові, пояснювала факти, показувала фото російських військових, думала, що це вина російськоі пропаганди. Він посміхався.

Про пана Маріяні ми почули знову в перші години офіційного візиту до Франціі групою дружби. Тоді наші робітники посольства трохи тривожно розказали, що за годину до нашого приїзду Маріані виступив на радіо та сказав про необхідність зняття санкцій з РФ, а також, що більш цікаво, - виправдовув російські зворотні санкції проти контретних французів, що засудили Путіна публічно - наче б то самі винні. Це, звісно, колег-французів засмутило набагато більше, ніж будь-які інші заяви про російський Донбас.

Вже потім пішли розмови по кулуарах Національноі Асамблею про гроші для пана Маріані з Москви, про наче б то неповагу до нього з боку його колег, і про слідство щодо партії Марін Ле Пен через фінансування партії російськими банками...

Тепер пан Маріані з десятком інших маловідомих депутатів збираються на захоплюючу подорож до Криму. 
Летіти будуть через Москву, офіційна мета візиту - дізнатися ситуацію у Криму, яка "подається в Європі дуже односторонньо" - наче б то Крим був анексований, а порушення прав людини там щоденне заняття. 
Пан Маріані, обраний депутат, заявляє, що санкції треба знімати, адже Крим "є і був російським".

МЗС Франціі "не радить" депутатам їхати до Криму. 
Цей візит є насмішкою Путіна над нашою слабкістю та може або підтвердити, або спростувати дипломатичну імпотенцію нашої держави.

Ми з Алексей Гончаренко вчора написали офіційні листи на Голову групи дружби з Україною в Національній Асамблеї та у Сенаті.

Якщо поїздка відбудеться - будемо домагатися включення кожного з цих депутатів до списку персон нон-ґрата та найсерйозніших наслідків для депутатів та Франціі. Це недружній акт до нашої держави, неповага до нашого суверенітету на найвищому рівні, яка вже виражається не в словах, а в діях.

Вчора повідомила про це Комітет у закордонних справах Сенату США, просила про офіційну заяву та дипломатичний тиск на Францію. Республіканці були розлючені, а демократи в майже не здивовані.

Сьогодні буду говорити про цю ганебну поведінку депутатів Франціі з пані Самантою Пауер.

Досить бути слабкими та немічними. Ми маємо чітко заявити, що не потерпимо такого відношення до себе з боку офіційних представників Франції. І пан Оланд, як сторона у Мінську, має теж про це знати.

Той, хто приймає зло без опору, стає його посібником.

Наразі ці загравання з Путіном зайшли дуже далеко. Особисто я не маю більше ілюзій щодо позиції Європи, ми маємо переносити центр тяжіння з Берліну та Парижу у Вашингтон, Лондон і Варшаву.

Альона ШКРУМ, народний депутат


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини