MENU

Влада і опозиція в одному бізнесі. Для них "Чернечий ліс" - теж бізнес і не більше - Руслана Лижичко

5119 0

Я була в Парламенті і знаю, які там панують схеми і порядки.

Це перед нами, простими людьми, вони поділені на владу і опозицію, а поза очі - вони всі в одному бізнесі і для них цей бізнес називається "Держава Україна".

Для них "Чернечий ліс" - теж бізнес і не більше.

Вони не ставляться до нього так, як ми.

І в цьому найбільша проблема - ми з ними як на різних планетах.

Мій меседж і до Порошенка, і до всієї верхівки влади:

"Я дуже раджу відпозиціонуватися від цього злочину. А ще краще взяти сторону людей, сторону громади. Захистити ліс для майбутніх поколінь, для всіх дітей, в тому числі і для ваших власних. Особливо напередодні виборів це питання стоїть злободенні і актуально.

Треба щось людям говорити і треба щось людям обіцяти. Може, прийшов весь щось виконувати?"

Я живу в Лісниках вже 9й рік і не планую зраджувати ту землю і той ліс, який дарує мені натхнення, відчуття Батьківщини.

Я не хочу, щоби таке свинство робилося в мене на очах.

Якщо ми виправимо хоча би одну таку ситуацію, хоча би в себе в хаті, загальна ситуація по всій Україні почне виправлятися.

Громаді Лісників немає, чого боятися, адже ми знаємо, що за нами правда. І відступати нам нема куди, як колись чернецям, що прийшли в цей ліс захистити себе від навали Батия. Втім сьогодні, щоби уникнути провокацій та непередбачуваних ситуацій, ми були під охороною цивільного корпусу "Азов", ДУК "Правий сектор" та громадського руху "Український дім". Ті, хто хочуть знищити "Чернечий ліс", в стані найняти приватну охорону та "порішати" питання з СБУ-шною "кришею". Отже, і громада потребує надійної охорони.

Тепер мені стає зрозуміло, чому іноді з'являються прецеденти по знищенню добровольчого руху: такий рух не вигідний корупційним схемам як в нижчих, так і у вищих ешелонах влади, та для збереження самої системи в цілому з усіма її вадами. Такі незрозумілі загибелі, як смерть Яріка Бабича, який був ідеологом "Азова", в тому числі наштовхнули мене на думку, що їх знищують, бо вони не вигідні системі, яка всіма способами намагається себе захистити.

Отже, можна зробити висновки, що система не планує змінюватися і все, що ми чуємо, - це лише балачки. Крім того, система ще й робить все для знищення добровольчого руху, який першим приходить на допомогу людям.

Можливо, якби не було Іловайську, коли добровольчий рух нищився кремлівською артилерією та державною зрадою, то багато хто із існуючих гілок влади дуже серйозно задумався би перед тим, як "кришувати" вирубку "Чернечого лісу".

Ruslana Lyzhychko


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини