MENU

Казахстан і Білорусія захищаються від російської анексії

7718 1

Приклад російської агресії проти України став для всіх країн колишнього СРСР наочним прикладом того, що може їх очікувати в найближчому майбутньому. Тому вони не чекають приходу "російської весни", а закривають її ідеологів "на дурку" або арештовують.

7 липня 2015 слідчий суддя Кордайского районного суду Джамбульської області Казахстану задовольнив клопотання про примусовий характер проведення судово-психіатричної експертизи. підозрюваного у розпаленні міжнаціональної ворожнечі проросійського активіста Єрмека Тайчібекова

Комісія прийшла до висновку, що Тайчібеков "виявляє ознаки параноїчного синдрому з ідеями реформаторства і величі, є порушення у сфері мислення у вигляді докладності, схильності до "рассуждательства", а також має порушення в емоційній сфері у вигляді монотонності, обмеження кола інтересів, нозологічну приналежність яких визначити в амбулаторних умовах не представляється можливим", - зазначено в тексті судової постанови. Для уточнення діагнозу і вирішення експертних питань Тайчібекова було вирішено примусово помістити в стаціонар.

Раніше проти Тайчібекова було порушено кримінальну справу про розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Приводом стали його публікації в соціальних мережах із закликами до відновлення Російської імперії і входженню Казахстану до її складу. У квітні 2014 року Тайчібеков опинився в центрі скандалу, коли на своїй сторінці в Facebook запропонував винагороду за голову українського підприємця Ігоря Коломойського.

У Білорусі також не чекають гібридної агресії з боку "старшого брата". Як передають білоруські ЗМІ, в країні почався штурм бізнес-структури впливового олігарха Володимира Япрінцева. Він є співвласником холдингу "Трайпл". Першим під удар потрапив його син Казбек - його заарештували 7 серпня. А самого Япрінцева спецназ взяв після повернення з Москви прямо в аеропорту Мінська 13 серпня.

Відзначу, що заплановані на 11 жовтня президентські вибори в Білорусі пройдуть не під гаслом "Будемо жити заможно", а в руслі риторики "Батьківщина в небезпеці". В ролі потенційного супротивника періодично стала виступати Росія, яка хоч і продовжує залишатися "старшим братом", але повинна поводитися відповідно і відмовитися від ідеології "русского мира", кажуть білоруси.

4 серпня на питання "Радіо Свободи", чи не боїться Білорусія повторити долю України, Лукашенко прямо заявив, що якби хтось "відрізав" шматок Полісся, білоруси билися б за кожен клаптик своєї землі.

Як бачимо, сусіди виявилися завбачливими і зрозуміли, що краще арештувати або посадити до психіатричної лікарні одну людину, ніж перетворити на психіатричну лікарню з російським колоритом всю країну.

Дмитро Снєгирьов


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини