Кабельний музичний гуманітарний конвой з Росії
Поки теща плела маскувальну сітку, вирішив навести лад у її телевізорі - переставити місцями канали, видалити ті, що замовчали, додати ті, що заговорили...
У користувачів найдешевшого пакету послуг "Воля кабель" (колись він називався "соціальним", зараз "Легкий" ) заговорив, точніше - заспівав - ще один музичний канал!
На додачу до трьох, що цілодобово гонять вітчизняну та російську попсу, моя теща зможе насолоджуватись...
Ні, не VH1, що спеціалізується на західній попсі 70-х - 80-х років минулого сторіччя.
Ні, не MTV, що віддає перевагу західній попсі, але сучасній.
Ні, не Mezzo, який чомусь вважає, що людям цікаво класичне мистецтво.
RU MUSIC!
Такий собі позачерговий музичний гуманітарний конвой - прямісінько у столицю України.
О, ні, я анітрохи не підозрюю "Волю" у заангажованості. Компанія, як і лічить підприємству з американськими власниками, завжди була підкреслено аполітичною: і коли переводила багатостраждальний ТВІ з найбільш доступного пакету у набагато дорожчий, і коли впихувала у найдешевший пакет канали 112 (пов'язаний з уже колишнім міністром ВС Захарченком), Xsport (дітище регіонала Колеснікова), БТБ (державний, але прозваний чомусь Арбуз-ТБ), Гамма (забава молодої дружини Симоненка), та ще купу каналів "ні про що" з каламутними власниками. Ні коли не вимикала мовлення "Путін-ТБ" на початку російської навали.
Ніякої політики, тільки бізнес - кияни хочуть російської попси під час російської агресії! - а заради бізнесу "Воля" готова на будь-що. От інтернет-провайдер, послугами якого користується автор, за менші гроші надає інтернет і можливість дивитись усі вищезгадані канали, і ще багато інших - загалом 120. Залишаючи за користувачем право вибору - Mezzo чи RU Music. То ж не дивно, що "Воля" перейнялась моїми проблемами - чи не став я жертвою брутального демпінгу, чи не настав час мені платити більше, і забути про складнощі вибору?
Втім, репертуарний маркетинг "Волі" можна розглядати і як витончену популяризацію української культури.
Дійсно, якщо люди, які зараз заповнюють зали оперного театру чи філармонії матимуть можливість просто вдома подивитись на Mezzo трансляцію з "Метрополітен Опера" чи "Ла Скала" - стануть вони витрачати живі гроші на недешеві квитки? Якщо пересічний киянин буде мати можливість дізнатись про устрій Всесвіту завдяки каналу Discovery чи National Geographic - хіба стане він цікавитись адресою Київського планетарію? Хтось піде у зоопарк, надивившись Animal Planet?
Додай, "Воля", ще "Шансон ТВ" - може поменшає у маршрутках і генделиках.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки