MENU

Мрія і поступ: пройдений шлях часто є важливішим за кінцевий пункт

3913 0

«I have a dream». Чи то від цих слів Мартіна Лютера Кінґа, чи, може, раніше, мати мрію й уміти артикулювати її стало майже вимогою до кожного успішного політика чи амбітної людини з іншої сфери. Уявлення про прагнення допомагає в досягненні результату.

Велика мрія має надихати, давати сили рухатися вперед. Але вона може і пригнічувати та паралізувати. Адже кожен шлях починається з першого кроку, котрий дається найважче.

І після того, як ти, доклавши зусиль, таки здійсниш його, розумієш – результат дуже мало нагадує мрію. Здається, він жодним чином не скоротив відстані до далекої мети. Тому дехто зупиняється, чи навіть не починає рух, продовжуючи насолоджуватися спогляданням досконалої мрії.

Ті ж, хто рушив, і продовжив прямувати далі, після надцятого кроку бачать: наближення до мети таки відбувається. Втім зблизька ідеальна колись мрія вже не така досконала, а навіть трохи наївна. Але саме тут є можливість глянути навіть понад нею, побачити нову мрію і рушити до неї. Знову – крок за кроком, кожен з яких дуже мало нагадує мрію. Але пройдений шлях часто є важливішим за кінцевий пункт. Поступ – важливішим за мрію.

Володимир В’ЯТРОВИЧ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини